Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej


Administrator BIP

Administrator BIP
Piotr Skrzypek
e-mail: pakoslaw@pakoslaw.pl

Redaktorzy BIP

  1. Paulina Durczewska - Redaktor pomocniczy - p.durczewska@pakoslaw.pl
  2. Bartosz Waściński - Redaktor pomocniczy - b.wascinski@pakoslaw.pl
  3. Przemysław Turbański - Redaktor pomocniczy - p.turbanski@pakoslaw.pl
  4. Małgorzata Tatarek - Redaktor pomocniczy - m.tatarek@pakoslaw.pl
  5. Karolina Sierpowska - Redaktor BIP (zakres: cały bip) - k.sierpowska@pakoslaw.pl
  6. Kacper Krzyżosiak - Redaktor pomocniczy - k.krzyzosiak@pakoslaw.pl
  7. Kamila Grembowska - Redaktor pomocniczy - k.grembowska@pakoslaw.pl
  8. Barbara Konopka - Redaktor pomocniczy - b.konopka@pakoslaw.pl
  9. Karolina Wojtyczka - Redaktor pomocniczy - k.wojtyczka@pakoslaw.pl
  10. Julia Pieprzyk - Redaktor pomocniczy - j.pieprzyk@pakoslaw.pl

Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.